يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷
کد مطلب : 1724
جالب است ۰
کارآمد خبر: بازار سرمایه در این روز ها با خروج سنگین پول حقیقی ها روبرو است به طوری که در دو روز گذشته حدود بیش از هزار میلیارد خروج پول توسط حقیقی ها از بازار صورت گرفته است.
سقوط بورس
به گزارش کارآمد خبر، بازار سهام دومین روز کاری هفته اگرچه محدودیت دامنه ی نوسان ها ادامه داشت، اما در اکثر سهام بازار با صف فروش به کار خود پایان داد. این در حالی است که بررسی معاملات روز گذشته نیز نشان می دهد خروچ پول های سنگینی از بازار در حال وقوع است.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 20 هزار واحدی به 2 میلیون و 77 هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی 4300 واحدی به ارتفاع 685 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «اریا»، «شگویا» و «فغدیر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «فولاد»، «فملی» و «وبملت» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بمولد»، «سامان» و «فزر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 6 اردیبهشت ماه 1403، مبلغ 2 هزار میلیارد و 200 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 793 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 33 نماد در محدوده مثبت و 434 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 96 نماد در محدوده مثبت و 255 نماد در محدوده منفی معامله شدند.
https://karamadkhabar.ir/vdcf.0dyiw6dejgiaw.html
نام شما
آدرس ايميل شما