شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
کد مطلب : 1717
جالب است ۰
کارآمد خبر: در مصوبه هیئت وزیران در خصوص اصلاح تعرفه واردات کالاها که اول خردادماه از سوی مخبر به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده، توضیحاتی هم درباره تعرفه واردات گوشی های تلفن همراه و آیفون ارایه شده است.
لغو ممنوعیت واردات آیفون؟
به گزارش کارآمد خبر، تصویب نامه هیات وزیران درخصوص تعیین اصلاحات تعرفه ای (372) ردیف شامل کاهش و افزایش سود بازرگانی، تفکیک، ایجاد، حذف و اصلاح شرح تعرفه و مندرجات ذیل یادداشت برخی از فصول کتاب مقررات صادرات و واردات از سوی محمد مخبر ابلاغ شد.

در مصوبه هیئت وزیران در خصوص اصلاح تعرفه واردات کالاها که اول خردادماه از سوی مخبر به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده، توضیحاتی هم درباره تعرفه واردات گوشی های تلفن همراه و آیفون ارایه شده است.

طبق ردیف 226 فهرست اصلاحات تعرفه‌ای سال 1403 که در اول خردادماه ابلاغ شده،‌ سود بازرگانی گوشی‌های اپل،‌ در صورت لغو ممنوعیت، 96 درصد تعیین شده است.

در این بخش آمده است: «با توجه ممنوعیت واردات تلفن همراه هوشمند با نشان تجاری اپل، در صورت لغو ممنوعیت آن در آینده توسط مراجع ذی‌صلاح، سود بازرگانی آن به میزان 96 درصد پیش‌بینی خواهد شد.»

همچنین در ردیف 225 این مصوبه، سود بازرگانی گوشی‌های هوشمند کمتر از 150 دلار، 6 درصد و بالای 600 دلار، 28 درصد تعیین شده است.
https://karamadkhabar.ir/vdch.znzt23nqqftd2.html
نام شما
آدرس ايميل شما